Ес селаму алејкум ве рахметуАллах ве Берекетуху и добре дојдовте на www.ahlu-sunnah.org.

За да се окористите од сите функции на форум, ве молиме да се регистрирате или со вашето корисничко име логирате.


Join the forum, it's quick and easy

Ес селаму алејкум ве рахметуАллах ве Берекетуху и добре дојдовте на www.ahlu-sunnah.org.

За да се окористите од сите функции на форум, ве молиме да се регистрирате или со вашето корисничко име логирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Latest topics
» Alisan
Sestro muslimanko, da li posjećuješ forume? EmptyПет 24 Апр 2020, 2:43 am by Muaz al Islam

» Намазот не е исправен (валиден) зад оној кој што ги оправдува..
Sestro muslimanko, da li posjećuješ forume? EmptyСаб 18 Јун 2016, 4:40 am by muwehid

» Салават на Пратеникот Мухаммед (а.с.)
Sestro muslimanko, da li posjećuješ forume? EmptyСаб 18 Јун 2016, 4:18 am by muwehid

» Менсур ал-Салими- "Спомнувајте Ме а и Јас ќе ве спомнувам (Ел-Бекара, 152)"
Sestro muslimanko, da li posjećuješ forume? EmptyПон 13 Јун 2016, 9:32 pm by Muwehhid

» Кога ќе сватеме???
Sestro muslimanko, da li posjećuješ forume? EmptyНед 12 Јун 2016, 9:34 pm by Muwehhid

» Ја сменија верата, но ја нарекуваат "ислам"
Sestro muslimanko, da li posjećuješ forume? EmptyСаб 11 Јун 2016, 8:51 pm by Muwehhid

» Дали е дозволено мевлуд?
Sestro muslimanko, da li posjećuješ forume? EmptyСре 27 Апр 2016, 11:09 am by Abu Al-Amin

» Шејх Сулејман ибн Насир ел-Улван за техакум
Sestro muslimanko, da li posjećuješ forume? EmptyВто 08 Мар 2016, 12:26 am by Haqq

» Бајрам
Sestro muslimanko, da li posjećuješ forume? EmptyНед 06 Мар 2016, 2:36 pm by Haqq

» Реката на трпението и нејзините притоки
Sestro muslimanko, da li posjećuješ forume? EmptyПет 04 Мар 2016, 7:48 pm by hidzab

» Pozdrav
Sestro muslimanko, da li posjećuješ forume? EmptyПон 15 Фед 2016, 11:52 pm by Abu Al-Amin

»  шейха доктора / Тарик гураб: Вопросы и ответы о колдовстве и лечения
Sestro muslimanko, da li posjećuješ forume? EmptyНед 14 Фед 2016, 7:30 pm by nourna

» abdul fetah
Sestro muslimanko, da li posjećuješ forume? EmptyСре 03 Фед 2016, 12:02 am by Abu Al-Amin

» Хадиси на Мухаммед а.с
Sestro muslimanko, da li posjećuješ forume? EmptyСре 06 Јан 2016, 7:16 pm by medi

» Аллах нас ни е потребен
Sestro muslimanko, da li posjećuješ forume? EmptyСре 02 Дек 2015, 7:26 pm by Muwehhid

Similar topics
Кој е он-лајн?
Севкупно има 271 членови он-лајн :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 271 Гости :: 1 Bot

Никој

Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 321 во Нед 09 Апр 2017, 12:13 am
Барај
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Top posters
Muaz al Islam (1691)
Sestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Vote_lcapSestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Voting_barSestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Vote_rcap 
LAUTKA (1011)
Sestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Vote_lcapSestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Voting_barSestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Vote_rcap 
Muwehhid (937)
Sestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Vote_lcapSestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Voting_barSestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Vote_rcap 
Келиметул-Хакк (594)
Sestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Vote_lcapSestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Voting_barSestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Vote_rcap 
Muslima4Islam (589)
Sestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Vote_lcapSestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Voting_barSestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Vote_rcap 
Abu Al-Amin (479)
Sestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Vote_lcapSestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Voting_barSestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Vote_rcap 
Al-Ghuraba (360)
Sestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Vote_lcapSestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Voting_barSestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Vote_rcap 
Monoteizam (343)
Sestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Vote_lcapSestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Voting_barSestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Vote_rcap 
muharem fazli (323)
Sestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Vote_lcapSestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Voting_barSestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Vote_rcap 
Haqq (253)
Sestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Vote_lcapSestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Voting_barSestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Vote_rcap 

Statistics
Постојат b>1268 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е igoralfiosebastian@gmail.

Нашите членови се испратиле точно 8262 мислења in 2387 subjects

You are not connected. Please login or register

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Sestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Empty Sestro muslimanko, da li posjećuješ forume? Пет 18 Мар 2011, 6:41 pm

Ehli_Sunna_Sister

Ehli_Sunna_Sister
Сестра
Сестра
Draga sestro...
Ono što me najviše začuđuje jeste tvoja nemarnost spram onoga što uskovitlava strast i što otvara vrata svakom zlu i pokvarenosti...
Zato me evo, draga sestro, kraj tebe. Ovim svojim riječima upućujem ti poziv sa mnogo ljubavi. Iskreno se nadam da je tvoje srce u svojoj prirodnosti i urođenom imanu, da ćeš mi uspjeti otvoriti svoj razum za ovo što imam da ti kažem, a zatim jednostavno poslušati šta tvoje srce ima da ti poruči na sve ovo...
Koliko puta sam samo iščitavala tvoje riječi. Uvijek iznova. Koliko puta sam samo nijemo zurila u njih... Uvijek bi me nakon toga pratio bolan osjećaj. I uvijek bi me nanovo obuzimala tuga. Peklo bi me razočarenje. Evo, došla sam ti i nadam se da ćeš me moći saslušati.
Do kada? Do kada, draga moja, si mislila ovako? Do kada si se mislila dopisivati sa muškarcima, članovima foruma?


Posmatram te samo na koji način im se obraćaš. Šalješ im mehke riječi i laskave rečenice. Počinješ i završavaš sa govorom ljubavi i prisnosti, a ono što je još gore i prepredenije od toga je upotreba malih lica koja odražavaju naša osjećanja (smiley) prilikom samog dopisivanja, pa te vidim kako se ovome smiješiš, a onome još i namiguješ.


Zar zaista smatraš da čovjek sa kojim razgovaraš ne posjeduje osjećaje? Eh, draga moja... Ovdje ću te zamoljeti da zastaneš malo sama sa sobom. Odgovori mi iskreno. Da li zaista misliš da će ove tvoje riječi i razgovori proći tek tako, bez posljedica? Nemoj reći da ti je nepoznato koliko su muška srca, naročito ona koja su pokvarena, podložna iskušenju i zavođenju žena. Zar nisi čula za hadis našeg Poslanika, sallallahu alejhi ve sellem: “Nisam ostavio veće iskušenje za muškarce od žena!” Zar ti je svejedno da budeš taj ključ zla? Baš ti! Da li će te radovati tvoje riječi i cijeli razgovori kada se jednog dana pred Gospodara našeg iznesu?


Kako će Ga oči tvoje tada gledati?
Kako će te noge tvoje pred Njim držati?
Šta će ti jezik, kad’ On zapita, odgovoriti?
Robinjo Moja, šta si tražila sa ovim svojim riječima?
Robinjo Moja, zašto si se sladila Mojim zabranama?
Robinjo Moja, zašto si moga roba omamila?


Vidjet ćeš i sama koliko nemira ćeš osjetiti onoga dana kada muškarac sa kojim si razgovarala dođe na Sudnji dan i podigne optužnicu protiv tebe kod Uzvišenog Allaha: “Gospodaru moj, zavela me, zaslijepila i svojim koncima u mrežu uplela!” Naravno, i njemu će se suditi zbog toga. Neće moći naći izgovora za svoje griješenje. Ali i ti, sestro moja, i ti ćeš ponijeti grijeh svakog muškarca kojeg si zavela. Reci mi, da li ćeš to biti u stanju?


Zato, draga sestro, neka ti tvoja vjera bude najpreča. Ne upropaštavaj je nekim bezvrijednim riječima, jer... jer ćeš zbog njih zažaliti u danu konačnog obračuna. Molim Allaha da te uputi i čuva. Amin.
Sa arapskog prevela: Enesa Hotić-Dizdarević.

Sestro muslimanko, da li posjećuješ forume?

https://ww.facebook.com

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот