Latest topics
» Alisan
Регистрирајте се EmptyПет 24 Апр 2020, 2:43 am by Muaz al Islam

» Намазот не е исправен (валиден) зад оној кој што ги оправдува..
Регистрирајте се EmptyСаб 18 Јун 2016, 4:40 am by muwehid

» Салават на Пратеникот Мухаммед (а.с.)
Регистрирајте се EmptyСаб 18 Јун 2016, 4:18 am by muwehid

» Менсур ал-Салими- "Спомнувајте Ме а и Јас ќе ве спомнувам (Ел-Бекара, 152)"
Регистрирајте се EmptyПон 13 Јун 2016, 9:32 pm by Muwehhid

» Кога ќе сватеме???
Регистрирајте се EmptyНед 12 Јун 2016, 9:34 pm by Muwehhid

» Ја сменија верата, но ја нарекуваат "ислам"
Регистрирајте се EmptyСаб 11 Јун 2016, 8:51 pm by Muwehhid

» Дали е дозволено мевлуд?
Регистрирајте се EmptyСре 27 Апр 2016, 11:09 am by Abu Al-Amin

» Шејх Сулејман ибн Насир ел-Улван за техакум
Регистрирајте се EmptyВто 08 Мар 2016, 12:26 am by Haqq

» Бајрам
Регистрирајте се EmptyНед 06 Мар 2016, 2:36 pm by Haqq

» Реката на трпението и нејзините притоки
Регистрирајте се EmptyПет 04 Мар 2016, 7:48 pm by hidzab

» Pozdrav
Регистрирајте се EmptyПон 15 Фед 2016, 11:52 pm by Abu Al-Amin

»  шейха доктора / Тарик гураб: Вопросы и ответы о колдовстве и лечения
Регистрирајте се EmptyНед 14 Фед 2016, 7:30 pm by nourna

» abdul fetah
Регистрирајте се EmptyСре 03 Фед 2016, 12:02 am by Abu Al-Amin

» Хадиси на Мухаммед а.с
Регистрирајте се EmptyСре 06 Јан 2016, 7:16 pm by medi

» Аллах нас ни е потребен
Регистрирајте се EmptyСре 02 Дек 2015, 7:26 pm by Muwehhid

Кој е он-лајн?
Севкупно има 8 членови он-лајн :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 8 Гости :: 2 Bots

Никој

Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 321 во Нед 09 Апр 2017, 12:13 am
Барај
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Top posters
Muaz al Islam (1691)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 
LAUTKA (1011)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 
Muwehhid (937)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 
Келиметул-Хакк (594)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 
Muslima4Islam (589)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 
Abu Al-Amin (479)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 
Al-Ghuraba (360)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 
Monoteizam (343)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 
muharem fazli (323)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 
Haqq (253)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 

Statistics
Постојат b>1268 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е igoralfiosebastian@gmail.

Нашите членови се испратиле точно 8262 мислења in 2387 subjects

You are not connected. Please login or register

И покрај тоа што администраторите ќе се обидат да го избришат или променат секој материјал што носи кршење на закони што е можно побрзо невозможно е да се видат сите пораки и мислења. Вие разбирате дека сите мислења на овој форум ги изразуваат мислењата на авторите им, а не на администраторите, модераторите или вебмастерот (освен мислењата напишани од нив) соодветно тие не носат никаква одговорност.

Се согласувате дека нема да пишувате никаков груб, неприличен, вулгарен, плашлив, омразлив, сексуално ориентиран или било каков материјал кој може да наруши закони. Во спротивно може да се случи ваше банирање од форумот. (И вашиот Интернет провајдер да биде информиран) IP адресата од која ќе ги пишувате вашите мислења ќе биде запишана за да се запазат овие услови. Се согласувате дека вебмастерот, администраторите и модераторите на овој форум имаат право да ги избришат и променат вашите мислења секогаш кога ќе ги нарушите условите. Се согласувате дека секоја информација која ја внесувате може да биде запишана во нашата база. И покрај тоа што оваа информација нема да биде дадена на трети личности без ваше одобрение, вебмастерот, администраторите и модераторите не носат одговорност на хакерските упади кои можат да резултираат со очевидност на вашите податоци.

Системот на овој форум користи cookies за да ја запази информацијата на вашиот компјутер. Тие не содржат никаква информација која ќе ја напишете овде, туку се користат да се подобри функционалноста на форумите. Вашата е-маил адреса се користи само за потврда на регистрацијата (и за испраќање на лозинката ако случајно сте ја заборавиле).

Со кликнување на Согласен сум вие ги примате горенаведените услови.