Ес селаму алејкум ве рахметуАллах ве Берекетуху и добре дојдовте на www.ahlu-sunnah.org.

За да се окористите од сите функции на форум, ве молиме да се регистрирате или со вашето корисничко име логирате.


Join the forum, it's quick and easy

Ес селаму алејкум ве рахметуАллах ве Берекетуху и добре дојдовте на www.ahlu-sunnah.org.

За да се окористите од сите функции на форум, ве молиме да се регистрирате или со вашето корисничко име логирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Latest topics
» Alisan
ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар EmptyПет 24 Апр 2020, 2:43 am by Muaz al Islam

» Намазот не е исправен (валиден) зад оној кој што ги оправдува..
ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар EmptyСаб 18 Јун 2016, 4:40 am by muwehid

» Салават на Пратеникот Мухаммед (а.с.)
ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар EmptyСаб 18 Јун 2016, 4:18 am by muwehid

» Менсур ал-Салими- "Спомнувајте Ме а и Јас ќе ве спомнувам (Ел-Бекара, 152)"
ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар EmptyПон 13 Јун 2016, 9:32 pm by Muwehhid

» Кога ќе сватеме???
ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар EmptyНед 12 Јун 2016, 9:34 pm by Muwehhid

» Ја сменија верата, но ја нарекуваат "ислам"
ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар EmptyСаб 11 Јун 2016, 8:51 pm by Muwehhid

» Дали е дозволено мевлуд?
ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар EmptyСре 27 Апр 2016, 11:09 am by Abu Al-Amin

» Шејх Сулејман ибн Насир ел-Улван за техакум
ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар EmptyВто 08 Мар 2016, 12:26 am by Haqq

» Бајрам
ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар EmptyНед 06 Мар 2016, 2:36 pm by Haqq

» Реката на трпението и нејзините притоки
ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар EmptyПет 04 Мар 2016, 7:48 pm by hidzab

» Pozdrav
ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар EmptyПон 15 Фед 2016, 11:52 pm by Abu Al-Amin

»  шейха доктора / Тарик гураб: Вопросы и ответы о колдовстве и лечения
ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар EmptyНед 14 Фед 2016, 7:30 pm by nourna

» abdul fetah
ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар EmptyСре 03 Фед 2016, 12:02 am by Abu Al-Amin

» Хадиси на Мухаммед а.с
ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар EmptyСре 06 Јан 2016, 7:16 pm by medi

» Аллах нас ни е потребен
ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар EmptyСре 02 Дек 2015, 7:26 pm by Muwehhid

Кој е он-лајн?
Севкупно има 10 членови он-лајн :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 10 Гости :: 2 Bots

Никој

Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 321 во Нед 09 Апр 2017, 12:13 am
Барај
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Top posters
Muaz al Islam (1691)
ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Vote_lcapОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Voting_barОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Vote_rcap 
LAUTKA (1011)
ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Vote_lcapОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Voting_barОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Vote_rcap 
Muwehhid (937)
ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Vote_lcapОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Voting_barОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Vote_rcap 
Келиметул-Хакк (594)
ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Vote_lcapОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Voting_barОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Vote_rcap 
Muslima4Islam (589)
ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Vote_lcapОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Voting_barОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Vote_rcap 
Abu Al-Amin (479)
ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Vote_lcapОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Voting_barОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Vote_rcap 
Al-Ghuraba (360)
ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Vote_lcapОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Voting_barОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Vote_rcap 
Monoteizam (343)
ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Vote_lcapОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Voting_barОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Vote_rcap 
muharem fazli (323)
ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Vote_lcapОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Voting_barОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Vote_rcap 
Haqq (253)
ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Vote_lcapОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Voting_barОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Vote_rcap 

Statistics
Постојат b>1268 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е igoralfiosebastian@gmail.

Нашите членови се испратиле точно 8262 мислења in 2387 subjects

You are not connected. Please login or register

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down  Порака [Страна 1 of 1]

Muwehhid

Muwehhid
Модератор
Модератор
ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Simon-motazВо последно време во медиумите се појави шега и лага дека халифата на муслиманите Ебу Бекер ел-Багдади е мосадов шпион и дека се вика Симон Еллиот.

За што всушност се работи, го најдоја на еден младич од Јордан Мотаз Хаттар кој што не е муслиман, е во прегратки со жени, пие алкохол, ги прави сите расипнички работи а тоа се гледа на неговиот facebook профил на сликите.

ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар 11

адресата на неговиот профил е ( [You must be registered and logged in to see this link.] може да се заклучи дека овој јордански младич носи крст околку вратот и дека вопшто не е муслиман.

Имено ова не е прв пат великаните на муслиманите лажно да се оптужувани дека се ЦИА-агенти. 

Моссад агенти, дека ги создадоја кафирите, америка и други кафирски институции. Да се потсетеме неодамна на ловот на Осама бин Ладен кој што наликува шејтанска потера која се случува денес на ебу бекер ел-Багдади. Шејтанските методи се секогаш исти и слични.
На крајот на оваа статија ќе завршиме со слики па останува на вас да пресудите сами кои се хероите на муслиманите а кој агенти на циа и мосад.


ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар 2

ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар U207klc3

ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар 27440194355903397800

ОТКРИВАЊЕ: човек кој личи на ебу бекер ел-Багдади е всушност Мотаз Хаттар Sharon-and-erdogan-jerusalem-1-may-2005


Извор: vijestiummeta

Обработка: ahlu-sunnah.org

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот